By Lavender and Moore LLC .
By Lavender and Moore LLC 2 followers
Lavender sugar
Physical Products
Price: $2.99
Lavender grown on my farm is used to make this lavender sugar. It is 2.99 per ounce
Swipe left.
Straight from the source: Lavender and Moore LLC .
Create a free shopper account then reload this page.
This seller accepts payments via paypal or venmo.
Have questions or disputes about this product? Contact the seller.
The seller has 30 days to ship your order. Refund and Returns Policy.
Report this product for infringement, dropshipping, etc.